Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Mavinin ve yeşilin buluşma noktası

Doğanın nefes kesen güzelliğinin turkuaz sularla buluştuğu Muğla’nın kalbi Datça'da konumlanan Ada Pansiyon Datça göz alıcı doğası ve sıcak atmosferi ile sizi eşsiz bir mutluluğa sizleri davet ediyor. Denize sıfır konumu ve mükemmel sahil şeridi ve eşsiz doğasıyla sizlere muhteşem bir tatil deneyimi yaşatacak otelimiz, siz değerli misafirlerini ağırlamaya hazır... 

Bir çok yere göre burayı farklı kılan Datça yarımadasının muhteşem koyu, fesleğenler içinde kaybolmuş bir pansiyon, burnunuzda deniz kokusu, kulağınızda dalgaların sesi, bir de sizlerin memnun kalması için çabalayan çok konuksever sıcak bir aile.
Kısacası evinizdeki huzuru bulacağınız adres.
Datça'dan Palamutbükü'ne doğru giderken öncelikle levhaları sonrasında ise keskin virajları takip ederek bulabileceğiniz bir cennet. Hayıtbükü ile Palamutbükü arasında kalan bu topraklar çok bakirdir..Deniz kıyısında bulunan birkaç restorandan ve pansiyondan ibaret olan bu bükün özelliği en başta gayet sakin, denizinin temiz, renginin inanılmaz güzellikteki bir mavi olmasıdır. Lakin ufacık bir su yutsanız bile Akdeniz'de yüzdüğünüzü tuzluluk oranından hemen anlayabilirsiniz.